Teksti suurus:
A A A

Raplamaa saalihoki karikavõitja 2015/16 hooajal on Kaitseliidu Rapla maleva mehed!

25.02.2016
Kaitseliidu Rapla maleva meeste võistkond osales sellel hooajal esimest korda peetavatel Raplamaa karikavõistlustel saalihokis. Otsus sellel turniiril osaleda tulenes sellest, et anda meestele võimalus trennis omandatud oskusi ja teadmisi rakendada võistlussituatsioonis. Samuti ei sobinud 2015.a Raplamaa meistritel sellisest turniirist kõrvale jääda.  Lisaks Kaitseliidu meestele võttis osa sellest võistlusest 2015. Raplamaa meistrivõistluste hõbemedali omanik Märjamaa ja pronksmedali omanik Rapla kepiklubi ning Kehtna Põhikool.

Turniir nägi ette, et iga võistkond mängib ülejäänud kolme võistkonnaga kaks mängu ja turniiri lõpus loetakse võidupunktid kokku ja selle alusel selgub karikavõitja. Mängude graafik läks selliselt, et enne viimast mängu Kaitseliidu ja Kepiklubi vahel oli mõlemal võistkonnal neli võitu ja üks kaotus. See tähendas seda, et kes viimase omavahelise mängu võidab on ka 2015/16 karikavõitja. Otsustavaks mänguks olid mõlemad osapooled välja ajanud enda võistkonna parimad mängijad. Mäng algas väga närviliselt ja väravaterohkelt. Peale minutilist mängu oli seis tablool juba 1:1. Närviline mäng kestis kuni teise kolmandiku keskpaigani (mängitakse 3x15minutit), kus seis oli veel 4:4 viigis. Peale seda aga keeras Kaitseliidu võistkond oma värava lukku ja mäng võideti veenva ülekaaluga. Lõppskooriks jäi 8:4.
Kaitseliidu Rapla malevast sai selle võiduga maakonna esimesed karikavõitjad saalihokis. Järgmine oluline võistlus, maakonna meistrivõistlused saalihokis, peetakse 19.märtsil 2016 Sadolini spordihoones. Seal on lisaks Kaitseliidu meestele ka võistlustules Kaitseliidu naiste võistkond.