Teksti suurus:
A A A

Sport

SPORDIKALENDER 2019
(täiendatakse jooksvalt)


KAITSELIIDU MEISTRIVÕISTLUSED JA LAHTISED VÕISTLUSED

09. veebruar               KL MV suusatamises, Haanja  --> JUHEND

16. veebruar               KL MV lauatennises, Viljandi  --> JUHEND

15. juuni                      KL KV Laskurliidu karikale, Männiku lasketiir

02. november             KL MV raskejõustikus, Tallinn

16. november             KL MV males, Tallinn

16. november             Kaitseliidu auhinnavõistlus saalihokis, Rapla


KAITSEVÄE MEISTRIVÕISTLUSED

23. jaanuar                  27. EKV MV sangpommispordis, merevägi, Tallinn  --> JUHEND

18.–20. veebruar        25. EKV MV murdmaa- ja patrullsuusatamises, 2. jalaväebrigaad, Haanja

13. märts                    26. EKV MV Kreeka–Rooma maadluses, sõjaväepolitsei Vahipataljon, Tallinn

25. juuli                       20. EKV MV triatlonis, 2.jalaväebrigaad, Kubija

21.–23. august            22. EKV MV sõjaväe viievõistluses, KüVJ Staabi- ja sidepataljon, Tallinn

03.–04. september     27. EKV MV jalgpallis, KVÜÕA, Tartu

16.–19. september     24. EKV MV maastikuvõistluses, 2.jalaväebrigaad / KüVJ Staabi- ja sidepataljoni spordirühm, Võrumaa

03.oktoober                20. EKV MV kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks, toetuse väejuhatus, Viimsi*

05. november             27. EKV MV lahingurelvadest laskmises, KüVJ Staabi- ja sidepataljoni spordirühm, Tallinn

19.–20. november      8. EKV MV korvpallis, sõjaväepolitsei Vahipataljon, Tallinn

 
KAITSEVÄE ÜKSUSTE SPORDIÜRITUSED JA -VÕISTLUSED

3.nädal                        1.jalaväebrigaadi auhinnaturniir saalijalgpallis, 1.jalaväebrigaad, Tapa

30. jaanuar                  Kaitseväe juhataja vastuvõtt 2018 aasta Kaitseväe meistritele ja parimatele sportlastele, KVPS, Tallinn

29. märts                    Scoutsrännak, 1.jalaväebrigaad, Paldiski*

29. mai                        Kapten Aal´i lahtine orienteerumisvõistlus, KVÜÕA, Tartumaa

01.–14. juuli                Eesti Triatloniliidu lastelaager, 2.jalaväebrigaad, Võru

09. august                   22. Kuperjanovi JVP ülema triatlon, 2.jalaväebrigaad, Võru*

29. august                   1.jalaväebrigaadi maastikuratta võistlus, 1.jalaväebrigaad, Lääne-Virumaa

37.nädal                      1.jalaväebrigaadi orienteerumisvõistlus, 1.jalaväebrigaad, Lääne-Virumaa

detsember                  spordiinstruktorite teabepäev, KVPS

 *- lahtised Kaitseväe poolt korraldatavad võistlused, kuhu on kutsutud lisaks Kaitseväe struktuuriüksustele ja Kaitseliidu üksustele ja teiste jõustruktuuride ning tsiviilasutuste võistlejad.


POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMETI NING PÄÄSTEAMETI LAHTISED VÕISTLUSED

08.veebruar                Klassikaline jõutõstmine (jõustruktuuride auhinnavõistlused), Tartumaa  --> JUHEND

20. märts                    Saalihoki auhinnavõistlus, Harjumaa

30.–31. mai                 PPA III Kevadspartakiaad, Viljandi

28.–29. november      PPA III Sügisspartakiaad, Rakvere

 
RAHVUSVAHELISED SPORDIVÕISTLUSED

30. jaanuar–03. veebruar       VI Balti sõjaväespordi talimängude jäähokiturniir, Tallinn

04.–07. veebruar        VI Balti Sõjaväespordi talimängude suusavõistlused, 2.jalaväebrigaad, Haanja

30. juuli –02. august    XVII Balti sõjaväespordi suvemängud, Klaipeda, Leedu

03.–10. august            CIOR sõjaväe viievõistlus, KüVJ Staabi-ja sidepataljon / 1.jalaväebrigaad /Sõjaväepolitsei vahipataljon, Tallinn

6.–8. september         Eesti Reservohvitseride Kogu 20. rahvusvaheline laskevõistlus Kaitseväe juhataja auhindadele, 2. jalaväebrigaad / Kaitsejõudude spordiklubi, Võru

37.nädal                      Eesti-Soome 20. ohvitseride maavõistlus laskmises, KVPS, Tallinn