Teksti suurus:
A A A

Väljaõpe

Uudiste arhiiv:
AASTAPLAAN 2019

JAANUAR
1. Utria Dessant 17.01.2019 kuni 19.01.2019
2. Laskeharjutus (LaKo) 19.01.2019 kuni 20.01.2019
3. Vabatahtlike pealike õppepäev (Aktiivipäev) 26.01.2019

VEEBRUAR
1. Automaat AK-4 täiendkoolitus (TEST 1 ja TEST 3) 2.02.2019  kuni 3.02.2019
2. Ellujäämiskursus II SERE - A (talvine) 8.02.2019 kuni 10.02.2019
3. Laskeharjutus (Formeerijatele) 10.02.2019
4. KL taasloomise aastapäev 17.02.2019
5. Vabariigi aastapäeva üritused 24.02.2019

MÄRTS
1. Lõhkaja A - kategooria kursus 2.03.2019
2. Automaat AK-4 täiendkoolitus (TEST 1 ja TEST 3) 9.03.2019 kuni 10.03.2019
3. Erialarelvade laskepäev (CG, MG-3, TP-2, Browning M2) 15.03.2019 kuni 16.03.2019
4. Scoutsrännak 29.03.2019
5. Laskevõistlus lahingrelvadest (Jaak Kärneri mälestusvõistlus) 31.03.2019

APRILL
1. Allüksuste pealike teabepäev 3.04.2019
2. TT kahuri laskeharjutus 5.04.2019 kuni 7.04.2019
3. SRA kursus (taktikaline laskmine püstol + automaat) 6.04.2019 kuni 7.04.2019
4. Rapla maleva aastapäev 13.04.2019
5. Laskevõistlus Jüriöö Karikas (lahingrelvad) 20.04.2019
6. Langevarjuri baaskursus 22.04.2019
7. Linnalahingu väliharjutus 26.04.2019 kuni 28.04.2019
8. Autojuhtide täiendõpe 26.04.2019 kuni 28.04.2019

MAI
1. Sideeriala täiendõpe 4.05.2019 kuni 5.05.2019
2. Koostööõppus REDSOX (PPA, ÕV, KeJvKo,VGr) 4.05.2019 kuni 5.05.2019
3. Taktikaharjutus (LaKo) 11.05.2019
4. NATO õhudessant-brigaadi õppus 13.05.2019 kuni 17.05.2019
5. Riigikaitselaager 24.05.2019 kuni 26.05.2019
6. Instruktori täiendõpe 24.05.2019 kuni 26.05.2019
7. Taktikalise laskmise kursus (SRA) 25.05.2019 kuni 26.05.2019

JUUNI
1. Allüksuste pealike teabepäev 5.06.2019
2. LaKo teabepäev 4.06.2019 kuni 5.06.2019
3. Kaitseliidu Karikavõistlused Laskurliidu karikale 15.06.2019
4. Taktikalise laskmise võistlus (automaat, püstol, püstolkuulipilduja) 8.06.2019 kuni 9.06.2019
5. Võidupüha laskevõistlus 15.06.2019 kuni 16.06.2019
6. Maakaitsepäev 23.06.2019
7. PMKRK õppus "HUNT" 28.06.2019 kuni 30.06.2019

JUULI
1. Põrgupõhja Retk 10.07.2019 kuni 14.07.2019
2. Vastutegevus Põrgupõhja retkel 11.07.2019 kuni 13.07.2019
3. Formeerimisõpe 28.06.2019 kuni 7.07.2019
4. Laskevõistlus lahingurelvadest (Vilbergide KV) 27.07.2019

AUGUST
1. Admiral Pitka retk 05.08.2019 kuni 09.08.2019
2. TT kahuri laskeharjutus 23.08.2019 kuni 25.08.2019
3. MP laskeharjutus 23.08.2019 kuni 25.08.2019
4. Taasiseseisvumisepäeva laskevõistlus lahingurelvadest  20.08.2019
5. Heikki Tuokko laskevõistlused lahingrelvadest 31.08.2019 kuni 2.09.2019

SEPTEMBER
1. KL meistrivõistlused laskmises 7.09.2019
2. Laskeharjutus    7.09.2019 kuni 8.09.2019
3. Allüksuste pealike teabepäev 11.09.2019
4. Linnalahingu väliharjutus 13.09.2019  kuni 15.09.2019
5. SOKkl Rapla malev 1. etapp 13.09.2019 kuni 15.09.2019
6. Laskevõistlus lahingrelvadest (Muhu karikas)  21.09.2019
7. Formeerijate täiendõppepäev 21.09.2019
8. Ellujäämiskursus  I SERE - A (suvi) 27.09.2019 kuni 29.09.2019
9. SOKkl Rapla malev 2. etapp 27.09.2019 kuni 29.09.2019
10. Laskevõistlus lahingrelvadest (Gustav Lokotari mälestusvõistlus)  28.09.2019

OKTOOBER
1. KL kooli sõjaliste tasemekursuste ühine lõpuharjutus "KOTKALEND" 7.10.2019 kuni 13.10.2019
2. SOKkl Rapla malev 3. etapp 11.10.2019 kuni 12.10.2019
3. Lahinglaskmised.  Lõhkaja B-kategoori  jätkuõpe 18.10.2019 kuni 19.10.2019
4. KV lahtised MV laskmises 31.10.2019

NOVEMBER
1. SOKkl Rapla malev 4.etapp 1.11.2019 kuni 3.11.2019
2. Allüksuste pealike teabepäev 13.11.2019
3. Kaitseliidu avatud SAALIHOKI võistlus 17.11.2019
4. Tavatu sõjapidamise väliharjutus (Staap,KeJvKo,LaKo)  15.11.2019 kuni 17.11.2019
5. SOKkl Rapla malev 5.etapp / Meditsiinieriala täiendõpe  22.11.2019 kuni 24.11.2019
6. LäMKRK õppus "ORKAAN" (LaKo, KeJvKo) 29.11.2019 kuni 1.12.2019

DETSEMBER
1. SOKkl Rapla malev 6.etapp 6.12.2019 kuni 8.12.2019
2. Raplamaa auhinnavõistlus õhkrelvadest 7.12.2019 kuni 8.12.2019
3. Rapla maleva aastalõpupidu 14.12.2019