Teksti suurus:
A A A

Aprill on sinilillede aeg

31.03.2021
Sel aastal korraldavad Rapla ringkonna naiskodukaitsjad Anname au! kampaania raames annetuste kogumiseks Sinililleseikluse.
See on põnev nutiorienteerumine, kus seiklemiseks on vaja internetiühendusega mobiiltelefoni ja igas punktis ootab osalejaid küsimus või vahva ülesanne. Osaleda võib üksi, kaaslasega või kogu perega. Rajad on 3-5 km ja läbitavad ka lapsevankriga. Põhirõhk on osalusel ja et teil oleks tore, mitte raja keerukusel.

Pääsu orienteerumisrajale tagab annetuse tegemine. Sinililleseiklus on avatud 1.-23. aprillini korraga seitsmes asulas: Raplas, Märjamaal, Kohilas, Järvakandis, Kaereperes, Kaius ja Kehtnas.
Igal nädalal loositakse osalenute vahel välja mõni Naiskodukaitse meene! 

Täpsem info sinililletoodete ja orienteerumisraja kohta Sinililleseikluse leheküljel: https://sinililleseiklus.voog.com/
 Anname au! Rapla ringkonna Facebooki ürituse link: https://fb.me/e/dyH7hviyy

Kes tunneb, et tahaks veteranide toetuseks oma panuse anda, aga ei soovi seigelda, saab Anname au! kampaania kodululehelt toetamiseks vajaliku info: https://annameau.ee

2021. aasta kevadel kogutakse raha, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu ja spordi valdkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul arendada erivajadustega inimeste sporti.
 
Iga õis loeb!