Teksti suurus:
A A A

Eriolukord

16.03.2020
Alates 13. märtsist on välja kulutatud Eesti Vabariigis eriolukord.
Seoses sellega jäävad ära/ lükatakse edasi Kaitseliidus kuni 01. maini 2020 kõik siseruumides toimuvad väljaõppeüritused. Võimalusel asendatakse need distantsõppe või muude formaatidega, kus vahetut kokkupuutevõimalust inimeste vahel ei ole. Laskmiste ja väliharjutuste toimumise otsustab malevapealik lähtuvalt olukorrast hinnates kohapealseid olusid ja riske. Kõik Kaitseliidu-ülesed võistlused on edasilükatud ning need toimuvad pärast 01. maid 2020.
 
Olge valmis toetama teisi jõustruktuure vastavalt taotlusele. Kaitseliit on saanud vastavatelt struktuuridelt ametiabi palve ning on ette näha, et vajadus abi järele kasvab. Rapla maleva kaitseliitlased ja Rapla ringkonna naiskodukaitsjad - näidake abi osutamisel üles paindlikkust ja võimet, mida vabatahtlik organisatsioon on suuteline eriolukorras pakkuma.
 
Maleva aastapäeva tähistamine 11 . aprillil Märjamaal on edasi lükatud. Auastmete saajad saavad oma auastmed kätte jooksvalt maleva staabist, muud tunnustamised viime läbi aastalõpupeol (või võimalusel varem).
 
Toimuma pidanud Rapla maleva esindajatekogu 31. märtsil viiakse läbi e-kooslekuna. Allüksustel viia ka üldkoosolekud läbi e-koosolekutena.
 
Soovin kõikidele rahulikku meelt, viibige värskes õhus, toituge tervislikult ja toetagem üksteist!

Valjo Tooming
Major
Malevapealik