Teksti suurus:
A A A

Käes on aasta parimate valimise aeg

15.12.2020
Rapla maleva nominent aasta kaitseliitlase tiitlile on JAANUS SMIRNOV ja Rapla ringkonna nominent aasta naiskodukaitsja tiitlile on LIINA LANGI!
Jaanus on kaitseliitlase näidiseksemplar - mitmed missioonid ja aastad tegevväelasena teevad temast võiks öelda, et kõige pädevama sõduri Rapla malevas. Oma igapäevaleiba teenib ta Scoutspataljonis lahingumasina juhina ning teda näeb tihti oma tööauto ehk soomukiga Rapla maakaitsepäeval – teeb lastele lõbusõitu ja osaleb demolahingus.
Lisaks aitab ta alati kui vaja õppustel naiskodukaitsjaid ja noorteorganisatsioone laskeoskuse parandamisel, metsatarkustel, toetava abikäega. 2020. aastal on fookusesse võetud noorteorganisatsioonides puudus rühmajuhtidest, seetõttu hindame eriti tema panust.
Jaanuse soe avatud olek, abivalmidus ja sõbralikkus on igale Rapla maleva kaitseliitlasele teada.

Liina on pühendunud juht nii jaoskonna aseesinaisena kui ka avalike suhete erialal. Ta on suurepärane diplomaat, kes seisab alati hea selle eest, et teravad teemad saaksid pehme lahenduse ja tülid sõbraliku lõpu. Ta hoolitseb väsimatult selle eest, et organisatsiooni tegevus oleks kajastatud - ta on alati kohal, kui midagi toimub ja kui ei ole ise kohal, siis leiab alati kellegi, kes võiks aidata teisi kurssi viia, mis tehtud ja mis teoksil. Liina suurim armastus on aga metsas roomamine ja kõik militaarne - ta läheks igal vabal nädalavahetusel õppusele.
Te olete valitud meie parimaiks 2020! 👏 Edu teile riiklikel valimistel jaanuaris!