Teksti suurus:
A A A

Rapla maleva saalihoki naiskond Energialiiga võitja

06.04.2022
Laupäeval, 2.04.22 toimusid Hiiumaal naiste saalihoki Energialiiga kohamängud. Kaitseliidu Rapla maleva naiskond võitis finaalis Järva-Jaanit 5:3.
Hästi kulgenud hooaeg, kus naiskond võitis põhiturniiri, sai lõpetatud kullaga. Kindlasti me tahtsime võita, kuid lisaks sellele võitsime nautides mängu. Selle taga on kindlasti palju tööd, keskendumist ning pühendunud ja motiveeriv treener Marten Liiva. Treener Marten: "Finaali pingetest ja ärevusest hoolimata suutis naiskond avavilest alates mängu domineerida ja olla mängus sees. Isegi peale endale lastud väravaid suutsime hoida initsiatiivi ja näidata kui väga me seda mängu võita tahame. Alati me tahame, et hooaja parim mäng tuleks välja just selles kõige tähtsamas mängus, naiskonnal kindlasti tuli see välja ja me tegime finaalis parima mängu. Hooaeg oli väga edukas ja olen uhke naiskonna kõigi liikmete panuse üle."
Kuldse naiskonna mängijad sel hooajal olid: Triinu Tuttenpal, Tiiu Varik-Sau, Reelika Rohuste, Evelyn Gold, Annika Tammus, Kirsika Aas, Kristi Toomla, Anabell Kinkar, Hanna-Liisa Õispuu, Gita-Sirelin Tuisk, Marleen Sau, Kaire Kranich, Kati Kalda, Taagi Tellus, Piret Paas. Triinu Tuttenpal sai lisaks tunnustuse Energialiiga parim väravavaht.
Kaks viimast hooaega ei ole covidi tõttu olnud võimalik mänge lõpuni mängida. Seda enam on rõõmustav, et lõpuks said treeningud tulemuseks vormistatud.
Naiste saalihokis on Eestis meistriliiga, kus mängis sel hooajal 3 naiskonda ja Energialiiga, kus mängis 6 naiskonda, tasemelt vastab esiliigale. Rapla maleva naiskond on mänginud ka meistriliigas.