Teksti suurus:
A A A

SRA taktikalise laskmise kursus

22.10.2018
17.-18. novembril toimub Valtu jahilasketiirus SRA reeglitele vastav taktikalise laskmise kursus. SRA tähendab tõlkes reservväelastele kohandatud laskesporti. Kõige laialdasemalt teatakse IPSC-laskmist (International Practical Shooting Confederation). SRA-laskmine on spetsiaalselt suunatud armeerelvade kasutamisele ja sõjaväevormis / varustuses võistlemisele.

Kursus koosneb kahest päevast:
Laupäev 10.00 - 18.00: peamiselt teooria, käsitletakse ohutustehnika ja laskespordi reegleid ja drillitakse relva taktikalist käsitlemist.
Pühapäev 10.00 - 15.00: erinevad laskeharjutused tavatus olukorras püstolist ja automaadist.Asukoht: Valtu jahilasketiir
Toitlustus ja kütusekompensatsioon tagatakse
 
Kursuse läbimine annab baasteadmised, hiljem võistlustel käimine treenib taktikalist relvakäsitlemist. Kursuse läbinud omandavad SRA litsentsi, mis kehtib eluaeg.

SRA kursus ja võistlused treenivad laskma tavatus olukorras kiirelt - liikumiselt, erinevate seinade ja takistuste tagant ning kasutades nii püstolit kui automaati.
 
Rapla malev korraldab igal aastal 2 taktikalise laskmise võistlust. Võistlusel saavad paraku osaleda ainult need, kellel on omandatud SRA litsents.
 
SRA tutvustus:
https://www.youtube.com/watch?v=_1kvlZaC08Q

REGISTREERIMINE

Kursusel osaleda soovijatel palume hiljemalt 05.11.2018 (5. novembriks) registreerida maleva staabis.