Teksti suurus:
A A A

Valmisolek kriisiolukorras

07.04.2020
​Head malevlased!

Väljas on imeilus kevadilm ja tuleb tõdeda, et jälle on üks koroonanädal möödunud. Raplamaal elavad kohusetundlikud inimesed, sestap pole pahalasepisik väga palju maakonnas oma kombitsaid laiali ajada suutnud.
Aga kõik võib pöörduda: Saaremaa kaitseliitlased on öelnud, et nad annavad endast kõik, et suurem viirusepuhang mandrile ei jõuaks. Nemad on kriisitsooni keskmes. Meie peame mandril samuti valmis olema. Erinevate prognooside kohaselt võib viiruse kõrghetk olla järgmisel või ülejärgmisel nädalal. Selleks ajaks võivad olla nakatunud paljud meditsiinitöötajad- politseinikud-eesliinil tegutsevad kaitseliitlased-naiskodukaitsjad.
Rapla malev on valmis: valmisolekugraafik on nii maakonnas kiireks reageerimiseks eriolukordadele kui ka abi osutamiseks Rapla haiglale ning täna alustas väljaõpet esimene sats kaitseliitlasi, kes saaksid politseiametnikele vajadusel politseitöös abiks olla.

Pühapäeval saab 30. aastaseks Rapla malev. Hoolimata teiste malevate kõrval tunduvast noorest vanusest loeb tegelikult see, kui tublid me oleme. Rapla malev on oma esiisade vääriline. Raikküla kärajate kokkukutsujad ning Varbola ja Loone maalinnustes vallutajatele vastupidanud muistsed raplamaalased võivad meie üle uhked olla- meil on kokkuhoidev liikmeskond, meil on kokkuharjutanud ja väljaõpetatud allüksused, meil on RAPLA MALEV.

Hoidkem lippu kõrgel!

Head maleva aastapäeva!

Malevapealik major Valjo Tooming