Teksti suurus:
A A A

Värbamistegevuse ergutamise kord

25.03.2020
Kaitseliit saab toimida vaid oma liikmeskonna tõhususe läbi. Rapla malevas on hetkel 640 kaitseliitlast ja 136 naiskodukaitsjat, kuid võiks olla palju enam. Mõtle hetk, kes võiks olla Sinu tutvuskonnas tegus tulevane kaitseliitlane või naiskodukaitsja!

Lisaks Kaitseliidu ridadesse oma sõbra kutsumisele on värbamistegevuseks ka see, kui tutvustad avalikel üritustel Kaitseliidu tegevust või tegeled noorteorganisatsiooni liikmetega. Me ootame enda kõrvale Kaitseliidu ridadesse tegusaid ja asjalikke inimesi. Noorteorganisatsioonidest võrsuvad ja riigikaitseõpetuse läbinud noored on seda kindlasti. Nemad on värbamise üheks prioriteetsemaks sihtgrupiks. Kui tegutsed noortejuhina või osaled NK, KT üritustel abiinstruktorina, oled juba teeninud ergutamisarvestuses vajalikke punkte. 

Tublimad värbajad teenivad ära tunnustuse ja selleks on välja töötatud maleva värbamistegevuse ergutamise kord. Loe täpsemalt, kuidas toimub arvestus ja ergutamine Rapla maleva pealiku käskkirja lisast „Vabatahtlike kaitseliitlaste värbamistegevuse ergutamise kord.“

https://rapla.kaitseliit.ee/et/dokumendid-13412