Teksti suurus:
A A A

Veebruaris SUUSATAME!

31.01.2019
Hei Sina, tule suusatama!

Lund on õues sellel aastal lihtsalt nii vägevalt, et patt oleks seda ainult hommikuti auto pealt lükata. Selleks, et põnevust jaguks pikemaks ajaks otsi pööningult suusad ja lähme möllama!

 01.02-28.02.2019 toimub Rapla maleva Endomondo suusatamise väljakutse kõikidele maleva liikmetele ja töötajatele.

Rapla malev on välja pannud auhinnad kolmele parimale mehele ja naisele, kes on suusatanud veebruari lõpuks kõige rohkem kilomeetreid. Kui osalejaid on vähem kui kolm, siis autasustatakse ainult esimest mõlemas arvestuses.

Et väljakutses osaleda, lae oma nutitelefoni Endomondo äpp, otsi üles Rapla maleva suusatamise väljakutse ja liitu, või kasuta otselinki

http://www.endomondo.com/challenges/39359629

Nüüd kui Sa suusatama lähed, pane telefon tasku, Endomondo käima ja see loeb kõik asjad kokku. Või kui Sa telefoni ei taha kaasa võtta, siis pead kilomeetrid muul viisil kokku lugema ja siis hiljem käsitsi sisestama.

Väljakutse toimub 1.02-28.02. Ja arvesse lähevad kõik suusatatud kilomeetrid. Ehk siis kui Sa jooksed või teed muud spordiala, siis need arvesse ei lähe. Loomulikult meeldib meile kõigile eelkõige ausus ja kui Sa tegelikult sõidad jalgrattaga, siis ära pane suusatamise kilomeetreid käima! See poleks ilus.

Suusarajal näeme!


Foto: Karri Kaas, Asso Puidet, Kristjan Prii (Pärnu Postimehe galeriist)